Luxusní batohy pro jakoukoliv příležitost


Většina lidí má utkvělou představu, že když se hodí ruksak na záda, tak se jde někam do přírody. Jde se kempovat nebo na procházku do lesa a podobně. Je pravdou, že tento pytel má svůj původ v tom, abyste mohli sbalit co nejvíce věcí a ulehčili Vašim rukám a všechnu váhu nesly tak Vaše záda a ramena, a abyste mohli vyrazit klidně i na několik dní nebo prostě na delší cestu, ale jsou i jiné případy, kdy potřebujete mít volné ruce a nechcete je zatěžovat těžkými břemeny a přitom se nechystáte tábořit.

látkový ruksak

Tyto případy mohou nastat, pokud třeba jdete na větší nákup nebo se vydáte na procházku s malým dítětem, kdy potřebujete mít volné ruce, abyste je mohli kdykoliv chytit za ruku a podobně. Jsou prostě případy, kdy kabelka překáží a je potřeba využít jiný doplněk. A co takový batoh do města? Jde o skvělé řešení. Nejde o zálesácký ruksak, ale přitom s ním můžete mít volné ruce.

My Vám nabízíme luxusní batohy do města, se kterými můžete vyrazit klidně i na rande, na procházku do parku či na nákupy a podobně. V naší široké nabídce najdete mnoho různých velmi moderních designů, tvarů a velikostí v mnoha různých barvách a vzorech a také z různých materiálů. Je jen na Vás jestli zvolíte kožený nebo látkový, s přezkami nebo na zip v růžové či černé barvě. Prostě si u nás zaručeně vyberete.

spona batohu

Námi nabízené batohy do města pocházejí z dílen předních světových návrhářů, takže jde o opravdu vysokou kvalitu za velmi dostupnou cenu. Většina je vybavena jednou velkou kapsou a jednou či více menšími kapsami pro drobnosti, které chcete mít stále po ruce. Stačí se jen podívat a vybrat si přesně ten pravý přímo pro Vás.